Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

BEKİR AYAZ’DAN TFF ADAYLARI HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR

BEKİR AYAZ’DAN TFF ADAYLARI HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR
29.04.2024
A+
A-

BEKİR AYAZ’DAN TFF ADAYLARI HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR.

Türkiye’nin uluslararası düzeyde son derece deneyimli ve başarılı olan spor yöneticisi Bekir AYAZ 18 Temmuz 2024 tarihinde yapılması planlanan TFF seçimleri ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Bekir AYAZ; Türk Futbolunun denge klasmanında yer alması hususunda yeni söylemler söylemesi için, eski tip düşünen yöneticilerden, hantal, yorgun, egoist ve bencil sistemlerden, ayağına ayak bağı olan prangalardan kurtulması gerekmektedir.

Açıklama yok.

FİFA ve UEFA başta olmak üzere uluslararası pazarlarda imaj geliştirmek ve yönetmek için diaspora ile ilintili interaktif iletişim profiline uygun iletişim tekniklerini kullanabilen yöneticiler çalıştırmak zorundadır.

AYAZ, Hedefleri olan bir ülkenin yarınlarını inşa etme adına mevcut yönetim ve kurulları maalesef miadını doldurmuştur. Ülke futbolunun gelişmesi hususunda birçok eksiklik bulunmasına rağmen son dönemlerdeki başarısızlıkları ve sürüp gelen problemler nedeniyle ne TFF başkanı nede yönetimindeki hiçbir arkadaşın aday olmamaları gerekir. Kısacası görünen köy kılavuz istemez.

SIÇRAMA TAHTASI ALKIŞ

Basına yansıyan adaylar arasında değerlendirme yapmak gerekirse yüksek performanslı bir TFF için başkanlığa için uluslararası düzeyde temsil deneyimi olan Erdal ALKIŞ ismi daha sıcak geliyor.
ALKIŞ’ ın yönetimine baktığımız zaman, Misyon ve vizyonu ile tecrübeli dalında uzman, uluslararası standartlarda akademik bir yapıda, bilimsel metotlar dâhilinde anlaşılır bir yöneticiliği şiar edinen ekibin olduğunu görmekteyiz. Bu vesile ile Erdal ALKIŞ ile ülkenin sıçrama göreceği kanaatindeyim.

BEKİR AYAZ

SPOR YÖNETİCİSİ

REKLAM ALANI