Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Birleşik Rusya’nın kamu destek merkezinde “Çevre Kuralları” projesi başlatıldı.

Birleşik Rusya’nın kamu destek merkezinde “Çevre Kuralları” projesi başlatıldı.
17.04.2024
A+
A-

Birleşik Rusya’nın kamu destek merkezinde “Çevre Kuralları” projesi başlatıldı.
2024

Etkinlikler çevrenin korunmasına adandı
Çevre Bilgisi Günü’nde, Birleşik Rusya kamu destek merkezinde eko-aktivizm ve doğa koruma üzerine ustalık sınıfları, etkileşimli dersler, yuvarlak masa toplantıları ve sınavlar düzenlendi.

“Birçok kişi çevrenin durumunun doğrudan kişiye bağlı olduğunun farkında değil. Çevresel alışkanlıklar geliştirirsek hayatlarımız fark edilir derecede daha temiz ve basit hale gelecektir. “Çevre Kuralları” projesi kapsamında genel merkezimizin misafirlerine temel ama önemli kuralları tanıttık, çevresel yaşamın temelleri hakkında konuştuk ve her bireyin çevreyi korumadaki rolüne dikkat çektik” dedi . Devlet Duma Ekoloji Komitesi .

Özellikle Birleşik Rusya’nın Kostroma bölgesindeki kamu desteğinin merkezinde, kullanılmış piller için bir toplama noktası açıldı ve kuş evleri oluşturma ve boyama konusunda ustalık sınıfı düzenlendi.

Çelyabinsk Bölgesi ve Stavropol Bölgesi sakinleri, geri dönüştürülmüş malzemelerden ev eşyaları ve hediyelik eşyalar yaratma konusunda ustalık sınıflarına katıldı. Ayrıca katılımcılar çevre sorunlarını, ayrı çöp kutularının kullanımını ve atıkların geri dönüştürülmesi yöntemlerini tartıştılar.

Omsk Bölgesi ve Krasnoyarsk Bölgesi’ndeki Birleşik Rusya kamu destek genel merkezinde, okul çocukları için çevre masa oyunları ve temalı sınavlar düzenlendi, piller ve plastik kapaklar için toplama noktaları düzenlendi.

Hoparlör
Kobylkin Dmitry Nikolaevich
Kobylkin Dmitry Nikolaevich
Rusya Federasyonu Federal Meclisi Devlet Duma Komitesi Başkanı ekoloji, doğal kaynaklar ve çevre koruma, federal parti projesi “Temiz Ülke” Koordinatörü
#Kobilkin
#kamu destek merkezi
#bölgeler
#Kostroma bölgesi
#Çelyabinsk bölgesi
#Stavropol bölgesi
#Omsk bölgesi
#Krasnoyarsk bölgesi
#üst düzey sınıflar
#dersler
#ekoloji
#çevre
#geri dönüştürülmüş malzemeler
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/v-shtabah-obshestvennoj-podderzhki-edinoj-rossii-zapustili-proekt-ekologicheskij-etiket

 

REKLAM ALANI